Praca w Wulkanie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników z doświadczeniem w branży odlewniczej i obróbczej, specjalistów, jak również osób pragnących zdobyć nowe kwalifikacje.

Osoby zainteresowane pracą w Wulkan SA prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@wulkansa.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wulkan SA w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Administratorem danych jest Wulkan SA z siedzibą w Częstochowie, ul. Tartakowa 31/33. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne i konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. 

    Zawsze powtarzam, że firma to przede wszystkim ludzie. Chciałbym, żeby Wulkan był wielopokoleniowy, żeby ojciec przyprowadzał syna, któremu ułatwimy studia, naukę języków obcych i dobrze zapłacimy."

Janusz Zatoń

Janusz Zatoń
Przewodniczący Rady Nadzorczej